Family Therapy

DETEKTOR SMOGU MAGNETYCZNEGO

 

 

 

Przywykliśmy do widoku brudnych rzek czy jezior zanieczyszczonych ściekami, całkowicie pozbawionych życia biologicznego. Dostrzegamy martwe lasy czy czarne chmury smogu nad miastami przemysłowymi. Uciekamy od hałasu i wibracji mechanicznej. Wiek XX i XXI to rozwój ery elektryczności i elektroniki, co za tym idzie zagrożenie wszechobecną falą elektromagnetyczną.

 

 Natura nie wyposażyła nas jednak w zmysły wrażliwe na zmienne pola elektromagnetyczne, tak samo zresztą jak na wiele innych czynników choćby takich jak promieniowanie jądrowe.
Pozbawieni odpowiednich naturalnych receptorów nie łączymy ich bezpośrednio ze swym stanem zdrowia. U ludzi szczególnie wrażliwych mogą występować bóle i zawroty głowy, wahania ciśnienia krwi, drżenie rąk czy osłabienie. Organizmy narażone na długo trwałe działanie pola elektromagnetycznego często zapadają na choroby nowotworowe. W naszych domach nie tylko fala radiowa czy telewizyjna, ale głównie kuchenka mikrofalowa żarówka energooszczędna są dużym obciążeniem.

W swej pracy wykorzystujemy DETEKTOR SMOGU MAGNETYCZNEGO, aby naszym klientom wybrać najkorzystniejsze miejsce do wypoczynku w ich domu i wskazać źródła zagrożeń.
Osoby które, zakupują sprzęt masujący pomiar maja bezpłatnie.

 

 PULSOKSYMETR

 

Podczas naszych spotkań z zaproszonymi gośćmi każda osoba ma wykonanie badania pulsksymetrem. W ciągu minuty osoba widzi swój wynik saturacji krwi, pracą skurczowo- rozkurczową układu krążenia, jego rytmikę, tętno pracy serca, oraz pracę zasatwek.

Zapraszamy na nasze spotkania.

 

 

 

 Dodaj komentarz


Dodaj

© 2013-2019 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl